Peugeot
Koncesionář Peugeot, prodejce nových a ojetých vozidel, autoservis, pneuservis
Česky English
Objednat testovací jízdu
Poptávkový formulář
Servis
Další v nabídce

 Sponzorujeme:

Jan Černý

 Podporujeme:

Chci pomoci

Zasílání newsletterů

Varianty:

osobní TeePee, užitkový Van různých specifikací - kontaktujte nás!

Expert je vizitkou Vaší profesionality

Profesionálové profesionálům… Peugeot Expert je příkladnou symbiózou stylu, smyslu pro praktičnost, dynamiky a inovací. Jedná se o efektivní pracovní nástroj, dokonale přizpůsobený potřebám svých uživatelů, s funkční a praktickou výbavou: nejnižší práh nákladového prostoru s pneumatickým vyvážením tlumičů, maximálně využitelný nákladový prostor nebo zadní dvoukřídlové dveře, které se pro snadnější manipulaci s nákladem otevírají do úhlu 180°.

Firemní vůz Vás zákazníkům představí výmluvněji než Vaše vizitka. S elegancí značce Peugeot vlastní reprezentuje Váš vůz Expert dynamiku, spolehlivost a výkonnost Vaší společnosti. Pohodlný a snadno ovladatelný - stojí před vámi vůz, který byl stvořen pro Vaši profesi a pro ty, kdo usednou za jeho volant.

Modelová řada Expert, řešení pro všechny Vaše požadavky

Každá profese má jiné potřeby. Naše řada modelů Expert proto nabízí bohatý výběr konfigurací: 4 objemy nákladového prostoru, 2 užitečné hmotnosti a 2 dieselové HDI motory. Můžete si být jisti, že naleznete vůz přesně podle svých přání a požadavků. A bez ohledu na to, jakou verzi si vyberete, Vám Expert vždy nabídne komfort, velkorysou přepravní kapacitu, dlouhou životnost a bezpečnost.

Peugeot Expert je k dispozici ve verzi Furgon nebo Polocombi, ve 2 délkách a 2 výškách (se standardními tlumiči nebo
s pneumatickým vyvážením) a s užitečným objemem 2, 3, 5, 6 a 7 m3. U všech verzí lze provést další karosářské úpravy.

Rozměry Vašim potřebám na míru

VARIABILNÍ ŘADA - Verze Expert Furgon se svými rozměry přizpůsobí různým způsobům využití: volit můžete mezi dvěma délkami (4,80 a 5,13 m) i výškami (1,94 m a 2,27 m se standardními tlumiči nebo 1,90 m a 2,20 m s pneumatickým vyvážením tlumičů). Užitečná délka je podle verze 2,25 m nebo 2,58 m.

Pracovat se vším komfortem

Užitkový vůz, který je určen ke každodennímu používání, musí být ergonomický, praktický a pohodlný. Aby práce s vozem Expert pro Vás byla opravdovým potěšením, vybavil ho Peugeot funkčním a inovativním interiérem s pohodlnými sedadly, která Vám poskytnou pevné boční vedení. Jako doplněk na přání Expert rovněž nabízí dešťový senzor, klimatizaci s pylovým filtrem (aktivním uhlíkovým) a systém cirkulace vzduchu v kabině. Najdete zde také velké množství odkládacích míst uspořádaných a rozmístěných tak, aby Vaše pohyby byly jisté a přirozené: stropní schránky, uzamykatelná odkládací schránka spolujezdce, přihrádky na drobné předměty a držáky nápojů na palubní desce…