Peugeot

Zpět na modelové řady

Nová 2008

  • Varianty:
  • 5D

DESIGN

Vzrušující SUV

Robustnost a elegantní křivky v kombinaci se zvýšenou světlou výškou, to je nové SUV PEUGEOT 2008, které dává tušit velkorysý vnitřní prostor a nadstandardní výkon. Z profilu odhaluje ladné linie a propracované boky s velkými koly, která dodávají vozu osobitý a energický vzhled. Výrazná přední maska, jasně identifikovatelný světelný podpis, odlehčená hliníková kola 18″ s aerodynamickými prvky, horizontální kapota, na níž plynule navazují lesklé černé sloupky oken*, a střecha Black Diamond (k dispozici podle zvolené verze a úrovně výbavy)… To vše evokuje sílu a dynamiku.

MÍSTO ŘIDIČE

OSVĚDČENÉ TECHNOLOGICKÉ KNOW-HOW

Objevte nový rozměr interaktivity v podobě místa řidiče nejnovější generace PEUGEOT i-Cockpit® 3D (podle zvolené verze v základní výbavě, nebo nelze objednat) s důmyslnou ergonomií, kompaktním volantem, barevným kapacitním dotykovým 10" HD ((podle zvolené verze v základní výbavě, nebo nelze objednat) displejem s hlasovým ovládáním a konfigurovatelnou 3D přístrojovou deskoui. Můžete využít i další technologie konektivity jako je hands-free přístup a startování vozu s funkcí Proximity, která umožňuje automatické odemknutí / uzamčení vozidla při vašem příchodu / odchodu (stačí mít klíč u sebe). Podle aktuálních potřeb můžete zvolit jízdní režim (Normal, Eco nebo Sport). V novém SUV PEUGEOT e-2008 usedněte do kabiny PEUGEOT i-Cockpit® 3D přizpůsobené přímo pro elektrické řízení a optimalizujte dojezd prostřednictvím rekuperace či sledujte na centrálním displeji technologické animace vztahující se k fungování elektromotoru.

PŘEHLEDNÉ ZOBRAZENÍ

Digitální konfigurovatelná 3D (podle zvolené verze v základní výbavě, nebo nelze objednat) přístrojová deska zobrazuje v zorném poli řidiče veškeré informace týkající se jízdy, např. navigace nebo asistenční systémy řízení, ve dvou úrovních v závislosti na jejich významu. Nejdůležitější informace, jako je omezení rychlosti či bezpečnostní výstrahy, jsou promítány v popředí do zorného pole řidiče ve formě hologramu nebo pop-up okna, aby vám umožnily rychlou orientaci a reakci.


MAXIMÁLNÍ KONEKTIVITA

Jízdu do cílové destinace vám usnadní navigace 3D s integrovanou mapou Evropy. Používejte kompatibilní aplikace svého chytrého telefonu přímo na dotykovém displeji vozu s použitím funkce Mirror Screen nebo využijte možnosti bezdrátového dobíjení telefonu (indukční dobíjení přístrojů kompatibilních s normou Qi 1.1.) v odkládací přihrádce na palubní desce. Ve voze jsou rovněž k dispozici USB porty na dobíjení i pro cestující ve druhé řadě.


ČISTOTA TÓNŮ FOCAL®®

Čisté tóny vaší oblíbené hudby se šíří kabinou nového SUV PEUGEOT 2008 díky exkluzivnímu systému Hi-Fi Premium FOCAL®. Celkem 10 reproduktorů (centrální, 4 výškové, 4 basové a subwoofer) je rovnoměrně rozmístěno v interiéru a nabízí bohatou,přesnou a dynamickou hudební scénu, která překonává dosavadní zkušenosti se zabudovanými audiosystémy.


MOTORY

                                                                         Vzrušující volba

Využijte jedinečné nabídky rozmanitých motorizací a vyberte si tu, která vám bude nejlépe vyhovovat: •elektrická verze poskytuje neomezenou svobodu pohybu, a to i v zónách s omezeným vjezdem pro vozy se spalovacími motory. •klasické spalovací verze nabízí výkonné a úsporné motorizace Euro 6 Puretech & BlueHDi, které jsou všechny vybaveny systémem Stop & Start.

ELEKTROMOTOR, ELEKTRICKÁ JÍZDA

Nové všestranné SUV PEUGEOT e-2008 je praktické a dobře ovladatelné v městském provozu i při cestování na delší vzdálenosti, kde oceníte jeho robustnost a bezpečnost.

Elektromotor o výkonu 100 kW (136 k) nabízí jedinečné zrychlení díky okamžitému točivému momentu 260 Nm a tiché, plynulé i dynamické řízení.

ZÁŽEHOVÉ MOTORY, PURETECH: VÝKON & ÚSPORNOST

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 je vybaveno benzinovými motory nejnovější generace Puretech Euro 6i, které nabízí optimalizovanou spotřebu pohonných hmot, příjemné řízení a zaručený výkon.

K dispozici ve 4 verzích:

•1,2L PureTech 100 S&S BMV6

•1,2L PureTech 130 S&S BMV6

•1,2L PureTech 130 S&S EAT8

•1,2L PureTech 155 S&S EAT8

VZNĚTOVÉ MOTORY, BLUE HDi: EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE

Dieselové motory Euro 6, které jsou v nabídce pro nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008, jsou oba vybaveny exkluzivní technologií BlueHDi, která zaručuje vysoký výkon při snížení emisí škodlivin.

K dispozici ve dvou verzích:

• 1,5L BlueHDi 100 S&S BVM6

•1,5L BlueHDi 130 S&S EAT8

AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA, EAT8: PLYNULÉ ŘAZENÍ

Nová osmistupňová automatická převodovka EAT8 nabízí rychlé a dokonale plynulé řazení s elektricky ovládanou volbou převodových stupňů Shift and Park by wire. EAT8 umožňuje kromě automatického rovněž ruční řazení pomocí páček umístěných pod volantem, stejně jako je tomu u manuální převodovky. Ve srovnání se šestistupňovou převodovkou došlo ke snížení hmotnosti, což vedlo ve spojení s technologií Stop & Start k optimalizaci výkonu i spotřeby.

MANUÁLNÍ PŘEVODOVKA MAN6

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 může být vybaveno manuální šestistupňovou převodovkou MAN6:

•1,2L PureTech 100 S&S BMV6

•1,2L PureTech 130 S&S BMV6

•1,5L BlueHDi 100 S&S BVM6


TECHNOLOGIE

SUV nejnovější generace

Nové SUV PEUGEOT 2008 může být vybaveno velkým množstvím technologií a asistenčních systémů řízení nejnovější generace, aby posílilo vaši bezpečnost, zjednodušilo manévrování s vozem a aby vám pomohlo podílet se na ochraně životního prostředí.


Objednávka testovací jízdy

Přibližte nám vaši představu

Motorizace

  • Benzín
  • Diesel
  • LPG

Stáří

Poptávka vozu

Přibližte nám vaši představu

Motorizace

  • Benzín
  • Diesel
  • LPG

Stáří

Objednávka servisu