Peugeot

Zpět na modelové řady

2008

  • Varianty:
  • 5D

KOMPAKTNÍ SUV

Kompaktní SUV PEUGEOT 2008 je osobitý model s výraznou přední maskou, která vypovídá o inovativním charakteru tohoto výjimečného vozu. Jeho design nese znaky vozů SUV, kterým návrháři dodali na síle a robustnosti. Lemování podběhů koli, vertikální maska chladiče a kryty pod předním a zadním nárazníkemi mají za úkol chránit karoserii vozu, zatímco estetické prvky jako specifický tvar střechy, střešní lišty, ozdobný lem zadních dveří a spojler na víku zavazadlového prostoru mu propůjčují velmi sofistikovaný vzhled.

MAGICKY PŘITAŽLIVÉ

SUV PEUGEOT 2008 vás inspiruje k cestám za dobrodružstvím. Každý detail vozu svědčí o schopnosti poradit si s jakýmkoliv terénem a mít vše pod kontrolou. O povaze dobrodruha vypovídá i vyšší světlá výška, chromované okenní lišty, podélné střešní lišty, ozdobné kryty nad zadními dveřmi nebo zadní spojler.

SUV S CHARAKTEREM

Karoserie v červené barvě Ultimate, původně vyhrazené pouze pro model 308 GTi, podtrhuje sílu a osobitost SUV PEUGEOT 2008. Výrazné křivky a tvary karoserie nicméně krásně vynikají ve všech osmi nabízených odstínech, z nichž čtyři barvy jsou metalické, dvě standardní a dvě barvy s perleťovým lakem (bílá Nacré a červená Ultimate).

SVĚTLOMETY

Dynamiku SUV PEUGEOT 2008 zdůrazňuje také elegantní světelný podpis vozu. Přední světlomety s maskou v kombinaci černé barvy a chromu jsou precizně vsazené do karoserie a hledí na vás pronikavým pohledem dravé šelmy.

ZADNÍ SVĚTLA

Nezaměnitelným prvkem stylové identity PEUGEOT jsou zadní světla v jemném červeném odstínu s propracovanou 3D kresbou lvích drápů. Světla ohraničují víko zavazadlového prostoru, které dává tušit objemný a prakticky řešený zavazadlový prostor.

KOLA

Pro všechny verze modelové řady jsou v nabídce stylové disky kol – od ozdobných krytů 16’’ SILICE až po kola z lehké slitiny 17’’ ERIDAN. Podle zvolené úrovně výbavy můžete vybírat z nabídky hliníkových kol o rozměrech 16’’ a 17’’ v různých barevných odstínech i designovém provedení.

KONEKTIVITA

On‑line služby a aplikace ovládáte ve voze SUV PEUGEOT 2008 pohodlně a zcela intuitivně na kapacitním dotykovém 7’’ displeji. Navigace 3D i s hlasovým ovládáním Přesvědčte se, jak jednoduché a pohodové je cestování ve voze SUV PEUGEOT 2008 vybaveném novou navigací 3D s hlasovým ovládáním. Aniž pustíte ruce z volantu, můžete obsluhovat navigaci, telefon a další mediální funkce.

MIRROR SCREEN

Mirror Screeni: duplicitní zobrazení telefonu na displeji ve voze Funkce Mirror Screen zobrazí displej vašeho chytrého telefonu na dotykový displej ve voze. Aplikace kompatibilní s komunikačními protokoly Android AutoTMi, Apple CarplayTMi nebo MirrorLink® pak můžete bezpečně obsluhovat přímo na dotykovém displeji vašeho vozu PEUGEOT 2008.

ACTIVE CITY BRAKE

Active City Brakei (systém automatického nouzového brzdění) je nový asistenční systém, který v případě, že při jízdě v městském provozu (v rychlosti do 30 km/h) hrozí riziko srážky a řidič nereaguje, začne automaticky brzdit, aby srážce zabránil nebo zmírnil její následky. Na čelním skle je zabudovaný laserový snímač krátkého dosahu (Lidar), který detekuje překážky, jako je jedoucí vůz nebo vozidlo stojící ve stejném směru. Systém dokáže aktivovat brzdění na plný výkon a v některých případech může systém vůz i automaticky zastavit a vyhnout se tak srážce s autem jedoucím vpředu.

Výše zmíněná výbava je podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat. Podrobné informace najdete v ceníku, katalogu nebo se obraťte přímo na naše prodejní oddělení.


Objednávka testovací jízdy

Přibližte nám vaši představu

Motorizace

  • Benzín
  • Diesel
  • LPG

Stáří

Poptávka vozu

Přibližte nám vaši představu

Motorizace

  • Benzín
  • Diesel
  • LPG

Stáří

Objednávka servisu