Peugeot

Zpět na modelové řady

Expert Furgon

  • Varianty:
  • FURGON COMBI

DESIGN A KOMFORT

Propracované křivky karoserie jsou výrazem síly a charakteru tohoto nového užitkového vozu a současně dávají tušit prostorný a funkční interiér.

VNĚJŠÍ DESIGN

S novým designem PEUGEOT Expert získává robustní a velmi elegantní vzhled. Proporce jsou harmonicky rozloženy mezi přední masku, místo řidiče a zadní část vozu. Čisté linie podtrhují ladnost vozu a jeho moderní tvar. Výrazný a na první pohled rozpoznatelný styl vozu doplňuje vysoko umístěná svislá maska chladiče. Pack Looki nebo světelný LED podpis podpoří elegantní image vaší společnosti.

KOMFORT INTERIÉRU

Komfort řízení hraje v interiéru vozu PEUGEOT hlavní roli. Nastupování do vozu usnadňuje praktické stupátko a ze zvýšené pozice má řidič výborný přehled o dění na vozovce. Funkčně a ergonomicky uspořádané místo řidiče je vybavené řadou odkládacích přihrádek a pozice při řízení je stejně pohodlná jako v osobních vozech. Usedněte za volant a zažijte při řízení zcela nové zážitky, které vám zprostředkuje výsuvný Head‑Up displej a moderní asistenční systémy. Otočný psací stolek, který je součástí výbavy Moduwork, se používá se středovou loketní opěrkou a během okamžiku promění místo řidiče v praktickou a ergonomicky řešenou mobilní kancelář. S držákem na Smartphone s integrovaným dobíjecím kabelem nebo držákem na tableti na palubní desce máte veškeré svoje digitální vybavení neustále po ruce a na očích.

PŘEPRAVNÍ KAPACITA

Užitkový vůz PEUGEOT Furgon představuje ve své výbavě prvky, které zvýší vaši produktivitu a jejichž používání je mimořádně jednoduché.

SYSTÉM MODUWORK

S výbavou Moduwork vám nový PEUGEOT Expert otevírá nové možnosti uspořádání interiéru vozu. Neobsazené sedadlo spolujezdce můžete v případě potřeby přiklopit směrem nahoru, čímž získáte další přepravní prostor s rovnou podlahou. A pokud potřebujete převážet dlouhé předměty, stačí otevřít otvor v přepážce a rázem máte k dispozici úložnou plochu o délce až 4 m. Ale to není zdaleka vše… sklopíte‑li opěradlo prostředního sedadla, objeví se stolek s otočnou psací deskou a váš nový PEUGEOT Expert se promění v pohodlnou mobilní kancelář.

BOČNÍ POSUVNÉ DVEŘE S HANDS-FREE OVLÁDÁNÍM

Boční posuvné dveře s hands-free ovládáními u nichž stojíte, odemknete a otevřete zasunutím nohy pod okraj zadního nárazníku. Stejným pohybem se dveře také zavřou a zamknou, když se chcete od vozidla vzdálit. Už nemusíte brát za kliku dveří ani odkládat věci, které nesete. Stačí mít u sebe elektronický klíč... Jak praktické a snadné!

INTERIÉR VOZU

Nový užitkový vůz PEUGEOT Expert dokázal spojit kompaktní rozměry s maximální přepravní kapacitou, která je u užitkových vozů základním předpokladem. Furgony a verze Polocombi jsou vybaveny zadními symetrickými dvoukřídlými dveřmi, které mohou být opatřeny vyhřívaným sklem a stěračem. Za příplatek je možné alternativně objednat výklopné zadní dveře. Díky otevírání dvoukřídlých dveří do úhlu 250° vůz nezasahuje během vykládky a nakládky do silnice. Tyto dveře jsou v nabídce příplatkové výbavy u verze L3, kde neomezují otevírání bočních posuvných dveří.

VYBAVENÍ PRO PROFESIONÁLY

Interiér nákladového prostoru si můžete za příplatek vybavit obložením podlahy nebo kompletním obložením, které chrání boky i podlahu. Obložení může být ze surového dřeva nebo z potaženého dřeva s protiskluzovou podlahou a hliníkovými lištami podběhů kol. PEUGEOT Expert Furgon je standardně vybaven plnou plechovou přepážkou. Prosklená izolační přepážka představuje alternativu ke standardní přepážce. Přináší větší akustický a tepelný komfort a pro posádku vozu je zárukou vyšší bezpečnosti. Pro lepší ergonomii a komfort řidiče přináší izolační přepážka možnost většího sklonu nebo posunu sedadla řidiče.

Výše zmíněná výbava je podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat. Podrobné informace najdete v ceníku, katalogu nebo se obraťte přímo na naše prodejní oddělení.  

Objednávka testovací jízdy

Poptávka vozu

Objednávka servisu