Peugeot

Zpět na modelové řady

Expert Combi

  • Varianty:
  • Furgon Combi

KOMBI PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ

Peugeot Expert Combi přichází ve třech délkách karosérie. Nová kompaktní verze L1 s délkou jen 4,6 metru a výškou sníženou na 1,9 metru odveze až 9 cestujících. Díky minimalizovaným vnějším rozměrům nebylo nikdy manévrování s vozidlem této kategorie jednodušší. Expert Combi existuje i v delší verzi L2 (4,95 m) a v nejdelší L3 (5,30 m). Za příplatek můžete mít zadní prosklené křídlové dveře dělené v poměru 50/50 s vyhřívaným sklem a stěrači. Nakladání zavazadel je velmi komfortní, navíc Peugeot Expert Combi nabízí prakticky navrženou vnitřní výbavu pro dlouhé cesty.

VÍCE MODULARITY PRO VÍCE FLEXIBILITY

Peugeot Expert Combi vyniká lehkou dostupností ke třem řadám sedadel. Při návrhu sedadel bylo prvořadé logické ovládaní s minimem potřebných úkonů. Přiklopení sedadel ve druhé řadě sedadel umožňuje pohodlný přístup k zadní lavici. Praktické a pohodlné nastupovaní bylo hlavním kritériem při tvorbě systému ovládaní sedadel. Expert Combi má zcela výjimatelná zadní sedadla a k dispozici má více konfigurací: • dvojmístná lavice v přední řadě sedadel • samostatné sedačky v přední řadě a dělená lavice v prostřední řadě • dělená lavice ve střední řadě a celá lavice v zadní řadě • kombinace látkového čalounění a TEP (speciální koženkový potah sedadel) pro snadnou údržbu interiéru.

NOVÁ PLATFORMA PŘINÁŠÍ EFEKTIVNOST

Peugeot Expert Combi využívá novou modulární platformu , která umožňuje postavit robustní vozidlo při minimalizaci složitých výrobních procesů. Z tuhé konstrukce profitují zejména pasažéři, protože interiér se vyznačuje nízkou úrovní hluku a vibrací. Nemluvě o bezpečí, které takto postavené vozidlo poskytuje. Efektivní způsob stavby vozidla umožňuje využívat novou generaci úsporných motorů. Stranou nezůstává ani řidič, protože Peugeot Expert Combi přináší ve třídě osobních dodávek velmi přesné a lehké ovládání. Za volantem objevíte jinou dimenzi řízení této kategorie vozidel. Na výběr je několik verzí naftových motorů BlueHDi s výkonem od 95 do 180 koní. Velmi silnou oporou řidiči je točivý moment 400 Nm a nová automatická převodovka EAT6 (pouze s motorem 2.0 BlueHDi 180). Peugeot Expert vyniká nízkými provozními náklady. Ty vycházejí z nejnižší spotřeby paliva ve třídě a ze standardního servisního intervalu 40 000 km (30 000 km s motorem 2.0 BlueHDi 180 EAT6) nebo 2 roky.

Výše zmíněná výbava je podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat. Podrobné informace najdete v ceníku, katalogu nebo se obraťte přímo na naše prodejní oddělení.


Objednávka testovací jízdy

Poptávka vozu

Objednávka servisu