Peugeot

Zpět na modelové řady

508 SW

  • Varianty:
  • Objevte Nový PEUGEOT 508 SW: kombi vyšší třídy s fascinujícím designem, komfortem na úrovni luxusní limuzíny, velkorysou prostorností verze SW, kvalitou a technologickou výbavou na té nejvyšší úrovni.

RADIKÁLNÍ DESIGN

Nový PEUGEOT 508 SW vystavuje na odiv svůj energický a sebevědomý vzhled. Výrazná přední maska a ostře řezané rysy karoserie zdůrazňují jeho atletickou siluetu a velkorysé tvary. Dvojitá chromovaná koncovka výfuku vyzdvihuje jeho sportovní charakter a lesklý černý pás na zádi dává vyniknout novému Full LEDi světelnému podpisu s unikátním 3D efektem.

BEZRÁMOVÉ DVEŘE

Elegantní bezrámové dveře vyzdvihují čistotu designu nového PEUGEOT 508 SW a přispívají k optickému prodloužení a snížení jeho siluety.

MÍSTO ŘIDIČE - JEDINEČNÝ PEUGEOT i-COCKPIT®

Vyzkoušejte si řízení ve vizionářském kokpitu. Kompaktní volant, vyvýšený digitální sdružený přístroj s možností vlastního nastavení a dotykový displej 10” HDi, PEUGEOT i‑Cockpit® v novém PEUGEOT 508 SW vyniká propracovanou ergonomií a je příslibem skvělých jízdních zážitků.


STÁLE VE SPOJENÍ

Nový PEUGEOT 508 SW vám umožní být neustále ve spojení s okolním světem i systémy ve voze. Je vybavený bezdrátovým (podle zvolené verze) nabíjením chytrého telefonu a funkcí Mirror Screen (podle zvolené verze), která umožňuje duplikovat vaše oblíbené aplikace na kapacitní dotykový 10“ displej vozu (podle zvolené verze).

ERGONOMICKÁ SEDADLA

Usedněte do pohodlných sedadel s certifikátem AGR s nastevním délky a sklonu sedáku, bederní opěrkou a možností uložit nastavenou polohu do paměti (na přání). Pro dosažení komfortu na úrovni první třídy může být sedadlo řidiče a spolujezdce v novém PEUGEOT 508 SW vybavené pneumatickým vícebodovým masážním systémem.

SYSTÉM HI‑FI FOCAL®

Nový PEUGEOT 508 SW nabízí špičkový akustický systém Hi‑Fi premium FOCAL® (podle zvolené verze) od předního francouzského výrobce akustického vybavení známého řadou patentovaných technologií a prvotřídní kvalitou zvukové reprodukce. Systém zahrnuje 10 reproduktorů s exkluzivními technologiemi FOCAL®, které bez ohledu na hudební žánr vytvoří na palubě vozu akusticky vyvážené prostředí s čistou a do detailu prokreslenou reprodukcí zvuku.

MOTORY - INTENZIVNÍ JÍZDNÍ ZÁŽITKY

Nové luxusní kombi PEUGEOT 508 SW využívá nejnovější technologie, které jsou pro řidiče příslibem pružného a přesného řízení. Příkladné vedení stopy je podpořeno aktivně řízeným podvozkem. Potěšení a zážitky za volantem ještě umocní účinné motory PureTech a BlueHDi a 8st. automatická převodovka EAT8 (podle zvolené verze motoru).

Objednávka testovací jízdy

Přibližte nám vaši představu

Motorizace

  • Benzín
  • Diesel
  • LPG

Stáří

Poptávka vozu

Přibližte nám vaši představu

Motorizace

  • Benzín
  • Diesel
  • LPG

Stáří

Objednávka servisu