Peugeot

Zpět na novinky

NABÍDKA AKUMULÁTORŮ S 30% SLEVOU

Datum publikace: 28.11.2022

Vše začíná baterií! Ta zajišťuje start motoru a dodávku energie dalším zařízením, která ji potřebují ke svému provozu: světla, alarm, vyhřívání, stěrače, palubní počítač, autorádio...

Mrazivé počasí a nízké teploty, stejně jako delší doba, kdy se vůz nepoužívá, baterii poškozují a snižují její životnost. Pro větší pocit jistoty si ji můžete nechat prověřit pomocí speciálního testeru v autorizovaném servisu PEUGEOT. Chcete-li být na zimní sezónu plně připraveni, doporučujeme absolvovat sezónní prohlídku za 499 Kč. Stav baterie je jedním z dvaceti kontrolních bodů této prohlídky.

Pokud se ukáže, že baterie ve Vašem voze není v dobré kondici, doporučujeme ji preventivně vyměnit za novou, aby se nestalo, že vůz nenastartujete. Kvalitní baterie je zejména důležitá ve vozech se systémem Stop&Start, kde použití nevhodné baterie může způsobit její rychlé zničení.

Připravili jsme akční nabídku všech akumulátorů s 30% slevou! Baterie PEUGEOT jsou vyvinuté přímo pro váš vůz a kromě vysoké kvality se vyznačují příznivými cenami.

Navíc každý zákazník, který v říjnu absolvuje podzimní prohlídku, získá navíc ZDARMA 5l zimní směsi do ostřikovačů.

Nastartujte vždy s jistotou!

Akce na akumulátory platí u participujících autorizovaných prodejců Peugeot od 3. 10. do 31. 12. 2022 nebo do vyprodání zásob.