Peugeot

Kariéra

Přijímací technik

Náplň vaší práce bude:

• jednání se zákazníky, kompletní péče

• příjem zakázek a zajištění administrativy mechanických oprav

• prodej příslušenství a dodatečných produktů

• jednání s importérem, pojišťovnami, operativními leasingovými společnostmi

• zodpovědnost za včasné dokončení oprav a jejich kvalitu

• dodržování standardů výrobce

Požadujeme:

• SŠ vzdělání

• praxe v oboru výhodou

• práce na PC

• řidičský průkaz skupiny B

• komunikační dovednosti a příjemné vystupování

• zákaznický přístup

• spolehlivost a loajalitu

• trestní bezúhonost

Nabízíme Vám:

• práce na novém, moderně vybaveném pracovišti

• zázemí silné společnosti

• odpovídající výkonové finanční ohodnocení

• možnost osobního rozvoje a vzdělávání

• služební telefon

• zaměstnanecké benefity

Zašlete nám Váš životopis s fotografií na email: prace@peugeot-cerny.cz

Zasláním svých údajů udělujete společnosti Auto Černý Spol. s r.o. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění.