Peugeot

Novinky

Filtrace a řazení

XP400 - NOVINKA

07.02.2023

XP400 je kříženec mezi prémiovými městskými skútry a motocykly. Skútr, který nutí mysl cestovat a nejen to. Díky modelu XP400 vystupuje značka Peugeot Motocycles do nového segmentu skútrů. Následujíc trend a úspěch kategorie SUV v automobilovém sektoru nabízí značka výkonný stroj, jak co se designu týče, tak co se týče funkcionality. Vyrobeno ve Francii, XP400 doplňuje rodinu prémiových produktů značky.

SLEVA AŽ -40 % NA KOLA PEUGEOT

19.04.2022

Akční nabídka Protože si svých zákazníků velice vážíme, připravili jsme pro Vás časově omezenou akci na originální kola Peugeot. Neváhejte a navštivte nejbližší servisní místo Peugeot, kde vám kvalifikovaní odborníci pomohou s výběrem a případně zpracují kalkulaci.

Společnost Auto Černý, spol. s ro zabývající se prodejem a údržbou vozů PEUGEOT, jejichž služeb často využívají hráči kasina paysafecard

15.03.2022

Auto Černý, spol. s ro je dlouholetou společností specializující se na prodej, servis a opravy karoserií vozů PEUGEOT. Od svého založení se společnost etablovala jako spolehlivý a důvěryhodný prodejce PEUGEOT nabízející svým zákazníkům vysoce kvalitní služby. Jedním ze zajímavých aspektů společnosti je, že její služby často využívají hráči paysafecard casino.