Peugeot

O nás

Historie

Firma Auto Černý, spol. s r. o. – koncesionář PEUGEOT byla založena v roce 1992 v Příbrami a od počátku své činnosti se zabývala prodejem, servisem a karosářskými opravami vozů značky PEUGEOT.

V roce 1998 byl dostavěn nový prodejní areál se servisním zázemím v ulici Evropská, kde nás naleznete dodnes.

Areál byl v průběhu let několikrát modernizován a přistavován, aby umožňoval důstojnou prezentaci nových vozů PEUGEOT a nejprecizněji odvedenou práci při opravách v servisním oddělení našeho autosalonu.

Díky kvalitnímu personálu, prodejním výsledkům a vybudovanému zázemí v našem autosalonu se Auto Černý, spol. s r.o. stalo jedním z nejvýznamnějších koncesionářů značky PEUGEOT.

Od roku 2007 se zabýváme dovozem a prodejem "ročních" osobních a užitkových vozů značky PEUGEOT.


Současnost

Naše společnost Auto Černý, spol. s r. o. je koncesionářem a autorizovaným servisem značky Peugeot.

V současné době také prodáváme ojeté vozy v programu PVV – Peugeot Vyzkoušené Vozy – prověřené vozy s certifikátem DEKRA.

Dále nabízíme kompletní servis, asistenční služby, prodej originálních náhradních dílů a doplňků. Provozujeme odtahovou službu, lakovnu a klempírnu a vyřizujeme pojistné události.

Zajišťujeme financování Vámi zakoupeného vozu úvěrem případně leasingem, havarijní i povinné pojištění a výkup protiúčtem případně komisní prodej Vašeho stávajícího vozu v našem autobazaru.

 

Na Vaši návštěvu se těší prodejní i servisní tým společnosti Auto Černý, spol. s r. o.